O PRODUCENCIE

           Firma DEFENDERTECH  powstała w 2009 roku i jest pierwszą włoską firmą produkującą dymne systemy alarmowe wykorzystujące rewolucyjną technologię, która była mało znana we Włoszech, a uważana za ekskluzywną w Europie Północnej. Do dnia dzisiejszego projektowanie i produkcja odbywa się wyłącznie w zakładzie zlokalizowanym na prowincji Pesaro-Urbino we Włoszech.

       Firma DEFENDERTECH zwraca się w kierunku ciągłego doskonalenia. Poszukuje, opracowuje i wdraża nowe rozwiązania, dba o Rynek Klienta, a przede wszystkim dzięki włoskiemu charakterowi ideologicznemu, pozwala zaoferować Państwu najbardziej innowacyjny asortyment na rynku światowym, zaczynając od podstawowych modeli do współpracy z dowolną centralą systemu sygnalizacji włamania i napadu, aż do modeli NIEZALEŻNYCH z wbudowaną centralą systemu sygnalizacji włamania i napadu, z których każda jest wyposażona w szereg mechanicznych i elektronicznych akcesoriów.

Wszystkie urządzenia DEFENDERTECH są testowane w zakładzie produkcyjnym, tak aby spełniały wysokie standardy, zapewniając w ten sposób najwyższą jakość i dłuższą żywotność sprzętu.

    Klientami firmy Defendertech we Włoszech są:

CHANEL, VALENTINO, SARNI ORO (sieć sklepów jubilerskich), TOTAL ERG (sieć stacji paliw), MEDIA WORLD (Media Market Group), UNIEURO (sklepy elektroniczne), ROMAGNA GIOCHI, NOVOMATIC ITALIA (automaty do gier), POSTE ITALIANE (poczta Włoska) oraz

Banki: BNL BNP PARIBAS, MONTE DEI PASCHI DI SIENA, BANCA POPОLARE DI PUGLIA E BASILICATA.