Skuteczna dezynfekcja w 2 minuty

Zamgławiacz termiczny- dezynfekcja od wirusow

Odkażanie metodą zamgławiania termicznego

dezynfekcja metodą suchej mgły
Wysoka skuteczność w szerokim spektrum, w tym przeciwko COVID-19

W związku z obecną sytuacją zagrożenia epidemiologicznego oraz wysokim zapotrzebowaniem na skuteczną dezynfekcję, Proponujemy Państwu wysoko technologiczny sprzęt- zamgławiacz termiczny SANYTECH  (Włochy), który służy do dezynfekcji i odkażania pomieszczeń oraz pojazdów (samochodów osobowych) za pomocą suchej mgły. Zamgławianie termiczne (zamgławianie ULV) to szybki i  dokładny sposób na dezynfekcję dużych pomieszczeń i powierzchni, także w trudno dostępnych miejscach. Dzięki drobnej, suchej mgły (Wielkość kropli < 5 µm), która pozostaje przez jakiś czas w pomieszczeniu, jest zapewniony właściwy dostęp preparatu do jakichkolwiek szczelin i zakątków, do których przenikanie byłoby utrudnione.
Odkażanie można przeprowadzić bez dodatkowych usług zewnętrznych firm dezynfekujących poprzez zamgławiacz termiczny SANYTECH firmy Defendertech. To urządzenie przeznaczone do dezynfekcji, które ma za zadanie dokładne oczyszczanie i odkażanie pomieszczeń od wszelkich wirusów, bakterii i grzybów. Środek dezynfekujący    Rely+On™Virkon™, został szczególnie opracowany do użycia w sektorze rynku zdrowia oraz został zatwierdzony specjalnymi badaniami naukowymi, na skuteczność działania przeciwko patogenom chorobotwórczym o szczególnym znaczeniu dla zdrowia ludzi (Pozwolenie Ministra Zdrowia RP na obrót produktem biobójczym nr 0143/03).

Zamgławiacz SANYTECH zasilany jest energią elektryczną,  bez konieczności używania silnika spalinowego. Urządzenie ma całkowicie bezpieczny blok grzewczy. Sucha para nie powoduje uszkodzeń i nie prowadzi do utleniania podzespołów i urządzeń elektronicznych. Dlatego można jej bezpiecznie używać do dezynfekcji w miejscach, gdzie znajduje się sprzęt elektroniczny i komputery. Wraz z płynem do zamgławiania SANY-BASE stosujemy środek do dezynfekcji o unikalnej formulę i szerokim spektrum działania Rely+On™ Virkon™ (w Polsce – Virkon).  Udowodniono, ze Rely+On™ Virkon™  jest  bardzo  skuteczny  przeciwko wielu wirusom i ma mniej ograniczeń w użyciu niż wiele innych środków dezynfekujących.  Więcej informacji na temat środka dezynfekującego można znaleźć w załącznikach oraz na stronie producenta Lanxess  lub dystrybutora w Polsce Naturan.

Zamgławiacz termiczny SANYTECH to profesjonalne urządzenie do dezynfekcji, które idealnie sprawdza się do odkażania w laboratoriach diagnostycznych, gabinetach lekarskich, zabiegowych i kosmetycznych, placówek medycznych, a także w sklepach, magazynach, biurach, placówek użyteczności publicznej, hotelach czy transporcie publicznym, oraz systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 Wiele firm oferuje zastosowanie ozonowania do dezynfekcji pomieszczeń.  International Ozone Association (IOA) informuje, że chociaż ozon jest bardzo skuteczny w inaktywacji wielu wirusów, ale nie ma badań i testów, które zostałyby przeprowadzone specjalnie dla koronawirusa SARS- CoV-2. Chociaż badania nie są jeszcze zakończone, nie można wyciągnąć ostatecznych wniosków dotyczących inaktywacji SARS-CoV-2 za pomocą ozonu. (Informacje poprzez link).
https://www.ioa-pag.org/announcements/9226596
zamgławianie termiczne Sanytech
Share on facebook
Share on twitter

Zamgławiacz termiczny SANYTECH Defendertech

zamgławiacz do dezynfekcji
MIKRO XS-MOB12.12
Zamgławiacz termiczny do dezynfekcji
"MEDIUM" XS-MOB50.12, XS-MOB50.24
Zamgławiacz termiczny do dezynfekcji SANYTECH XS-25
Zamgławiacz termiczny SANY XS-25
Zamgławiacz termiczny do dezynfekcji
Zamgławiacz termiczny SANY XS-50
Zamgławiacz termiczny SANYTECH XS-50
Zamgławiacz termiczny SANY XS-100
Zamgławiacz termiczny Sanytech Defendertech
Zamgławiacz termiczny SANY XS-200

 Dezynfekcja pojazdów

Dezynfekcja systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych