SANYTECH - zamgławiacz termiczny do dezynfekcji

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, rola niezawodnej i terminowej dezynfekcji pomieszczeń pojazdów w celu zapobiegania możliwych zakażeń jest bardzo ważna. Ze względu na sytuację z COVID-19 i zapotrzebowanie na tego typu sprzęt we Włoszech, firmą Defendertech został opracowany nowy sprzęt do dezynfekcji SANYTECH oparty na istniejącym generatorze mgły — zamgławiacz termiczny do dezynfekcji.

defendertech

Generatory mgły ochronnej

 Dowolny system alarmowy nie zapewni 100% bezpieczeństwa, ponieważ ogranicza się tylko wiadomością o włamaniu. Jedyne co może zrobić monitoring — nagrać włamywaczy. Systemy alarmowe to podstawowe narzędzie bezpieczeństwa, ale coraz częściej są ignorowane przez włamywaczy. 

 Dobrze zorganizowani złodzieje są w stanie  w ciągu 2,5-3 min  wykonać napad

     

defendertech

O firmie

Firma DEFENDERTECH   powstała w 2009 roku i jest pierwszą włoską firmą produkującą dymne systemy alarmowe wykorzystujące rewolucyjną technologię, która była mało znana we Włoszech, a uważana za ekskluzywną w Europie Północnej. Do dnia dzisiejszego projektowanie i produkcja odbywa się wyłącznie w zakładzie zlokalizowanym na prowincji Pesaro-Urbino we Włoszech.  Firma DEFENDERTECH …

defendertech

Przewaga

Bezwzględna ochrona

Unikalny i niezwykle skuteczny sposób ochrony Państwa mienia

Wsparcie techniczne

Pomoc techniczna bezpośrednio od producenta

Integracja

Łatwa integracja z dowolnym istniejącym systemem bezpieczeństwa

Wyprodukowane 100% we Włoszech

Systemy DEFENDERTECH są wytwarzane w fabryce we Włoszech w prowincji Pesaro-Urbino

Zapewnienie jakości

Każdy wyprodukowany generator mgły jest dokładnie testowany i weryfikowany na ostatnim etapie produkcji

Bezpieczeństwo

Płyn i mgła NIE są łatwopalne, nietoksyczne, bezpieczne dla zdrowia, nie uszkadzają przedmiotów. Płyn jest certyfikowany jako absolutnie bezpieczny i nieszkodliwy

Spółka z o.o.  Altamax to   firma zajmująca się sprzedażą generatorów mgły ochronnej Defendertech oraz zamgławiaczy termicznych do dezynfekcji SANYTECH. Generatory mgły dla systemów bezpieczeństwa (FOG security system)- niezawodna ochrona Państwa biznesu, kapitału, mgła ochronna dla bezpieczeństwa Państwa mieszkań.

ALTAMAX   jest wyłącznym dystrybutorem DEFENDERTECH Tekgroup Srl (Włochy), która produkuje generatory mgły dla systemów bezpieczeństwa oraz najnowszy sprzęt do odkażania SANYTECH — Zamgławiacz termiczny do dezynfekcji.

Działamy na skalę międzynarodową, rozwijamy kontakty handlowe oraz reklamujemy produkty na rynku krajowym i zagranicznym.

ALTAMAX sprzedaje produkty zaawansowane technologicznie, wprowadzając innowacyjne systemy o uznanej jakości. Każda firma, która rozszerza swoją działalność na rynku międzynarodowym, może skontaktować się z nami w celu podjęcia możliwej współpracy. Posiadamy skonsolidowaną działalność w kilku krajach europejskich. Produkty oferowane: generatory mgły (FOG security system) dla systemów bezpieczeństwa DEFENDERTECH Tekgroup Srl (Włochy), zamgławiaczy termiczne SANYTECH.

Zadzwoń do nas

+48 730 593 582
+48 717 166 838

E-mail

info@altamax.pl
NIP: 8982241731

SZYBKI KONTAKT