defendertech

Generatory mgły ochronnej

 Dowolny system alarmowy nie zapewni 100% bezpieczeństwa, ponieważ ogranicza się tylko wiadomością o włamaniu. Jedyne co może zrobić monitoring — nagrać włamywaczy. Systemy alarmowe to podstawowe narzędzie bezpieczeństwa, ale coraz częściej są ignorowane przez włamywaczy. 

      Oczywiście warto pamiętać o tym, żeby zabezpieczyć swoje mienie,  firma ubezpieczeniowa pokrywa straty poniesione w ramach umowy, ale najpierw jej przedstawiciel   sprawdzi stan systemu bezpieczeństwa  oraz niezawodność sprzętu. Często wiele biznesów także ponoszą straty wskutku wymuszonej przerwy przedsiębiorstwa ze względu na odbudowywanie pomieszczenia, co swoją drogą zajmuje trochę czasu.

       Dobrze zorganizowani złodzieje są w stanie  w ciągu 2,5-3 min  wykonać napad, zwłaszcza, jeśli są to sklepy z lekkimi i drogimi produktami, takie jak sklepy jubilerskie, z elektroniką lub z optyką.  

    Rozwiązanie jest! Generator mgły ochronnej DEFENDERTECH z potężnym strzałem sztucznej mgły, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, uniemożliwiając wszelkie próby kradzieży w każdej sytuacji i warunkach. 

    Czas neutralizacji działań przestępcy jest krótszy niż minuta, gdyż po uruchomieniu dymnego systemu bezpieczeństwa nie jest on w stanie nic zobaczyć. Jego jedyną alternatywą jest UCIECZKA. Jeżeli zostanie on na miejscu, zostanie POKRYTY gęstą mgłą, która pozbawi przestępcę percepcji wzrokowej i powoduje dezorientację w terenie. Im bardziej złodzieje boją się obecności DEFENDERTECH wewnątrz obiektu, tym bardziej rezygnują z próby kradzieży, gdyż wiedzą, że nie będą mieli żadnych szans na powodzenie.

  Generatory mgły ochronnej DEFENDERTECH są zgodne z normami Unii Europejskiej (EN 50131-8). Można je stosować w prywatnych budynkach lub mieszkaniach, biurach, sklepach, bankach i używać do ochrony bankomatów i tirów. W porównaniu do strat finansowych, które są skutkiem włamania, inwestycja w generatory mgły ochronnej zwraca się bardzo szybko.

Defendertech to jedyne na rynku generatory mgły, które są wyposażone w filtr elektroniczny zapobiegający fałszywym alarmom.